Wave Międzyzdroje Resort&Spa został laureatem konkursu European Property Adwards 2022-2023 w kategorii: Architecture Multiple Residence.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza pracownia została doceniona przez Jury konkursu European Property Adwards 2022-2023. Projekt Wave Międzyzdroje Resort&Spa został laureatem w kategorii: Architecture Multiple Residence.
Unikalna inwestycja Wave Międzyzdroje Resort&Spa powstała na zlecenie firmy deweloperskiej Green House Development z Warszawy.
Wave Międzyzdroje Resort & SPA to projekt inspirowany miejscem, w którym się znajduje. Całość założenia stanowi kompleks mieszkaniowy, otwarty jednocześnie dla gości z zewnątrz, wzbogacony o ofertę całorocznych atrakcji.
Niebanalną architekturę tworzy zespół pięciu 11-kondygnacyjnych i 12-kondygnacyjnych skręconych wież, zawierających w sobie luksusowe apartamenty oraz usługi zlokalizowane w parterach i dwukondygnacyjnej części podziemnej. Każde z mieszkań posiada wyjątkowy i niepowtarzalny widok w kierunku morza.
Ogromnym atutem kompleksu jest dostęp do funkcji sportowo-rekreacyjnych, strefy wellness&spa, restauracji, terenów zielonych, placów zabaw, boisk sportowych oraz bliskie sąsiedztwo lasu i plaży, jak również połączenie z centrum Międzyzdrojów poprzez pobliską promenadę.
European Property Awards jest europejską częścią International Property Awards – jednego z najbardziej uznanych konkursów branżowych w regionie. Nagrody te przyznawane są od 29 lat. Zwycięskie projekty są wybierane na podstawie szczegółowej oceny przez zespół 80 niezależnych ekspertów. Czynniki brane pod uwagę to m.in.: projekt, jego jakość, innowacyjność, oryginalność oraz zaangażowanie w zrównoważony rozwój.
27 października 2022 roku w Londynie odbędzie się oficjalna gala, podczas której zostaną wręczone dodatkowe wyróżnienia i nominacje.
Dziękujemy!